Haftalık Bağımsız Gazete 06 Aralık 2021

Rakipler belli oldu

Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’nde rakipleri belli oldu.

Rakipler belli oldu

Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’nde rakipleri belli oldu.
Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi’nde Portekiz temsilcisi Sporting Lizbon, Rus temsilcisi L. Moskova ve Arnavut ekibi Skenderbeu’nun yer aldığı H grubu’na düştü.
Skenderbeu-Beşiktaş-17.09.2015-22:05
Beşiktaş-Sporting Lizbon-01.10.2015-20:00
Lokomotiv Moskova Beşiktaş-22.10.2015-20:00
Fenerbahçe’nin Hollanda ekibi Ajax, İskoç temsilcisi Celtic ve Molde’nin bulunduğu A grubuna yer aldı.
Fenerbahçe - Molde FK-17.09.2015-20.00
Celtic-Fenerbahçe-01.10.2015-22.05
Fenerbahçe-Ajax-22.10.2015-20.00

A Avrupa Ligi’nde diğer gruplar da şöyle:
B GRUBU: Rubin Kazan, Liverpool, Bordeux, Sion
C GRUBU: Borussia Dortmund, PAOK, Krasnodar, Qabala
D GRUBU: Napoli, Club Brugge, Legia Varşova, Midtjylland
E GRUBU: Villareal, Viktoria Plzen, Raip Vien, Dinamo Minsk
F GRUBU: Marsilya, Braga, Sloven Liberec, Groningen
G GRUBU: Dnipro, Lazio, Saint Etienne, Rosenborg
I GRUBU: Basel, Fiorentina, Lech Poznan, Belenenses
J GRUBU: Tottenham, Anderlecht, Monaco, Qarabag
K GRUBU: Schalke, APOEL, Sparta Prag, Asteras Tripolis
L GRUBU: Athletic Bilbao, AZ Alkmaar, Augsburg, Partizan


GALATASARAY ŞAMPİYONLAR LİĞİ ARENASINDA
UEFA Şampiyonlar Ligi’nde C Grubunda yer alan Galatasaray ise Portekiz şampiyonu Benfica, İspanya’dan Atletico Madrid, Kazakistan’dan Astana takımları ile eşleşti. Galatasaray’ın maç programı şöyle:
Galatasaray-Atletico Madrid-15.09.2015-21:45
Astana-Galatasaray-30.09.2015-19:00
Galatasaray-Benfica-21.10.2015-21:45


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.