Haftalık Bağımsız Gazete 24 Mayıs 2018

Eskrim Turnuvası sonuçlandı

İSTEK Atanur Oğuz Okulları’nın düzenlediği Okullar Arası 1. Atatürk Kupası Eskrim Turnuvası, 18-19 Aralık tarihlerinde 22 okulun katılımıyla gerçekleşti.

Eskrim Turnuvası sonuçlandı

İSTEK Atanur Oğuz Okulları’nın düzenlediği Okullar Arası 1. Atatürk Kupası Eskrim Turnuvası, 18-19 Aralık tarihlerinde 22 okulun katılımıyla gerçekleşti.

Erkek Flore Yıldız A ve B branşlarında Saint Joseph Lisesi öğrencilerinden Bora Biren, Erkek Kılıç A ve B branşlarında Üsküdar SEV İlköğretim Okulu öğrencilerinden Ali Emre Balkan birinci oldu.

Bayan Flore Yıldız B branşı birincisi İSTEK Kemal Atatürk Lisesi öğrencisi Elif Özkurt, Bayan Flore Yıldız A branşı birincisi İSTEK Belde Anadolu Lisesi öğrencisi Cansu Vardar olurken, Bayan Kılıç Yıldız A ve B branşlarında ise birinciliği Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi’nden Zehra Köse Nezahat aldı.

Eskrim sporunun gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla İSTEK Atanur Oğuz Okulları tarafından düzenlenen turnuva, 18-19 Aralık 2010 tarihlerinde gerçekleşti.

1994, 1995, 1996 ve 1997 doğumlu, lisanslı sporcuların katıldığı turnuva “Flöre” ve “Kılıç” branşlarında yapıldı.

Turnuvaya; Robert Koleji, Yaşar Dedeman Lisesi, Özel Bilfen Lisesi, Kabataş Erkek Lisesi, Beşiktaş Anadolu Lisesi, Saint Joseph Lisesi, Kadıköy Anadolu Lisesi, Eyüboğlu Koleji, Üsküdar Doğa Koleji, Anabilim Koleji, V.K.V Koç İlköğretim Okulu, Atakent Lisesi, Avusturya Lisesi, Çamlıca Kız Anadolu Lisesi, Üsküdar SEV İlköğretim Okulu, Denizatı İlköğretim Okulu, Altınyurt Spor Kulübü, Hasal Spor Kulübü, İstanbul Eskrim Kulübü, İzmit Spor Kulübü, İTÜ Özel Natuk Birkan İlköğretim Okulu, Rus Konsolosluğu Okulu, Karşıyaka Koleji, Burak Bora Lisesi, Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi, Cemal Dikel İlköğretim Okulu, Tevfik Fikret İlköğretim Okulu, Nezahat Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi, Habire Yahşi Anadolu Lisesi, Beylerbeyi Hacı Sabancı Anadolu Lisesi, Erol Altaca Anadolu Lisesi, Darüşafaka İlköğretim Okulu, Bilfen Çamlıca İlköğretim Okulu, İSTEK Belde Lisesi, İSTEK Kemal Atatürk Lisesi ve İSTEK Atanur Oğuz Lisesi öğrencileri katıldı.

DERECELER

Erkek Flore Yıldız B
3. Ege Coşkun/Tevfik Fikret İlköğretim Okulu
3. Arda Öztaşkın/Kabataş Erkek Lisesi
2. Faruk Ziya Akgümüş/Doğa Koleji
1. Bora Biren/Saint Joseph Lisesi

Erkek Flore Yıldız A
3. Ogan Yaylıoğlu/Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi
3. Nisan Aras Akmercan/Bilfen Koleji
2. Tayga Yuvacan/Avusturya Lisesi
1. Bora Biren/Saint Joseph Lisesi

Bayan Flore Yıldız B
2. İrem Güngör/Anabilim Koleji
1. Elif Özkurt İSTEK Kemal Atatürk Lisesi

Bayan Flore Yıldız A
3. Eda Arun/Saint Joseph Lisesi
3. Diana Sayfutdivona/Rus Konsolosluğu Okulu
2. Elif Erbil/Eyüboğlu Koleji
1. Cansu Vardar/İSTEK Belde Anadolu Lisesi

Erkek Kılıç Yıldız B
3. Mert Ege Açıkgöz/Bilfen Çamlıca İlköğretim Okulu
3. Ali Eren Durmuş/İSTEK Kemal Atatürk Lisesi
2. Ata Mavi/İSTEK Kemal Atatürk Lisesi
1. Ali Emre Baklan/Üsküdar SEV İlköğretim Okulu

Erkek Kılıç Yıldız A
3. Umut Ulusaloğlu/İ.T.Ü Özel Natuk Birkan İlköğretim Okulu
3. Ata Mavi/İSTEK Kemal Atatürk Lisesi
2. Oğuzhan Biçer/Yaşar Dedeman Lisesi
1. Ali Emre Balkan/Üsküdar SEV İlköğretim Okulu

Bayan Kılıç Yıldız B
3. Sude Yılmaz/Beylerbeyi Hacı Sabancı Anadolu Lisesi
3. Nuriye Naz İçen/İSTEK Atanur Oğuz Lisesi
2. Irmak Saygı/Habire Yahşi Anadolu Lisesi
1. Zehra Köse/Nezahat Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi

Bayan Kılıç Yıldız A
3. Öykür Bekar/Çamlıca Kız Anadolu Lisesi
3. Irmak Saygı/Habire Yahşi Anadolu Lisesi
2. Çakıl Egenaz Kabul/Erol Altaca Anadolu Lisesi
1. Zehra Köse/Nezahat Ahmet Keleşoğlu Lisesi

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.