It’s been some time considering the fact that my final prime three duplicate watches critique so I made a decision that today will probably be a superb time for this new major three Panerai Luminor reproduction watches write-up. I believe I can do considered one of these article content a week considering the fact that I've lots of bogus watches critiques on my blog and lots of them are actually very good and surely really worth position up in the top rated 3. I’m considering executing top rated 5’s but then the content develop into way too lengthy and frequently individuals get bored studying extended content so I’m trying to retain it as easy and fake rolex straight on the chase.
     
    

Tarih : 06.09.2012 15:43:12
Fenerbahçe Anadolu Lisesi’nde koro çalışmaları baş

 
Fenerbahçe Anadolu Lisesi bünyesinde, öğretmen, öğrenci ve velilerin oluşturduğu Türk Sanat Müziği Korosu, çalışmalarına 29 Eylül Cumartesi günü saat 12.00’de başlıyor. Koro, dışarıdan katılımlara da açık olacak!  T.R.T İstanbul Radyosu Ses Sanatçılarından Nusret Yılmaz şefliğinde çalışmalarına başlayacak olan Koro’nun koordinatörlüğünü Yelda Ekim yapıyor. Ekim şunları söylüyor: İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kaymakamlık Daire Başkanlığı’nın da vermiş olduğu destek ve  motivasyonla hem Türk Sanat Müziğini dinleyicilerle buluşturmak hem de okullarımızı sosyal faaliyetler içerisine dâhil etmek halkımıza ve musikiseverlere büyük katkı sağlayacaktır. Dileğimiz sadece musiki ile sınırlı kalmamasıdır. Bunu daha da geniş sosyal aktiviteler şeklinde okullarımız bünyesinde hayata  geçirmek, değişik konu başlıkları adı altında toplum tarafından kullanılabilir duruma getirmektir. Bunun için çeşitli projeler üzerinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz”
Fenerbahçe Anadolu Lisesi Türk Sanat Müziği Korosu, başvurularınızı bekliyor. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için 0216 350 79 44 veya 0534 791 90 76 numaralı telefonları aramanız yeterli.

Görüntülenme Sayısı : 285 Kez Görüntülendi.
   OKUR GÖRÜŞLERİ


Yazı İle İlgili Yorum Yap


Adınız  

Soyadınız  

Telefonunuz  

E-mail Adresiniz  
 
Görüşünüz
Max 500 Karekter Giriniz!
     

 
Yapılan Yorumlar

   

ANASAYFA |  KÜLTÜR SANAT | SAĞLIK | SPOR  | STANDLARIMIZ | İLETİŞİM | KÜNYE | GÜNCEL HABER ARŞİVİ  | ESKİ SAYILAR