It’s been some time considering the fact that my final prime three duplicate watches critique so I made a decision that today will probably be a superb time for this new major three Panerai Luminor reproduction watches write-up. I believe I can do considered one of these article content a week considering the fact that I've lots of bogus watches critiques on my blog and lots of them are actually very good and surely really worth position up in the top rated 3. I’m considering executing top rated 5’s but then the content develop into way too lengthy and frequently individuals get bored studying extended content so I’m trying to retain it as easy and fake rolex straight on the chase.
     
    

Tarih : 22.12.2010 12:23:28
Site ve apartman yöneticilerine yönelik seminer

Kadıköy Belediyesi, geçtiğimiz hafta “Site ve Apartman yöneticilerini bilgilendirme” seminerine ev sahipliği yaptı. Makine Mühendisleri Odası İstanbul Şubesinden makine mühendisleri Fatma Ersoysal, Sedat Gümüşkaya ve Oya Sezar Akgüneş’in katılımıyla, Kadıköy Belediyesi Brifing salonunda site ve apartman yöneticilerini bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Seminerde; kazan tipleri, doğalgaz, bacaların temizliği ve merkezi ısıtma sistemleri konularında bilgi verildi. Bacaların bina güvenliği için büyük önem taşıdığını söyleyen makine mühendisi Fatma Ersoysal, “Baca bağlantıları mutlaka sızdırılmaz olmalıdır. Bacaların kesiti her yerde aynı olmalı, baca cihaz tipine uygun belli bir yükseklikte olmalıdır. En önemlisi bacalar, depreme dayanıklı bir sistem kullanılarak yapılmalıdır” dedi.
Tesisatlara ilişkin bakım ve temizlik sorunları, alt yapılar ve sorunları, depremle ilgili donanımlar ve önlemler gibi teknik konuların da işlendiği seminerde, site ve apartman yöneticilerine, “Hukuksal ve yöntemsel konular” başlığı altında “Kat mülkiyeti” kanununun son durumu, yönetim planı, yönetici denetçi ve sorumlulukları ile işletme projesi konularında bilgi verildi.
Konuşmaların ardından dinleyicilerin yönelttiği sorular da mühendisler tarafından cevaplandırıldı.

Büşra DURGUN

 

 


 


Görüntülenme Sayısı : 502 Kez Görüntülendi.
   OKUR GÖRÜŞLERİ


Yazı İle İlgili Yorum Yap


Adınız  

Soyadınız  

Telefonunuz  

E-mail Adresiniz  
 
Görüşünüz
Max 500 Karekter Giriniz!
     

 
Yapılan Yorumlar

   

ANASAYFA |  KÜLTÜR SANAT | SAĞLIK | SPOR  | STANDLARIMIZ | İLETİŞİM | KÜNYE | GÜNCEL HABER ARŞİVİ  | ESKİ SAYILAR