Haftalık Bağımsız Gazete 19 Eylül 2019

Süper Amatör ligi'nde bu hafta

Kadıköy’den 1. Amatör futbol liginde yer alan Fikirtepe Dumlupınar, Koşuyolu ve Acıbadem’in ligin altıncı haftasında elde ettiği sonuçlar şöyle:

Süper Amatör ligi'nde bu hafta

Kadıköy’den 1. Amatör futbol liginde yer alan Fikirtepe Dumlupınar, Koşuyolu ve Acıbadem’in ligin altıncı haftasında elde ettiği sonuçlar şöyle:

■ 14. grupta Koşuyolu bu hafta karşılaştığı rakibi İdealtepespor’u 3-0 mağlup etti.

■ 16. grupta yer alan Acıbadem, Elmalıspor ile 2-2 berabere kaldı.

■ 17. grupta ise Fikirtepe Dumlupınar 6. Haftada 1923 Esenkent deplasmanına gitti. Fikrtepe Dumlupınar maçı 2-0 kaybedince lider Kartalgücü ile puan farkı 6’ya çıktı.

İstanbul 1. Amatör Futbol Liglerinde Kadıköy kulüplerinin yer aldığı gruplarda maç programı şöyle:

14. Grupta haftanın programı
Koşuyolu-Taşdelen
İstanbul Esnaf Spor-İçerenköy İ.Y.
Örnekköy Spor-İdealtepespor
Cevizli Anadolu-Barbaros
Balkan Yeşilbağlar(Haftayı maç yapmadan geçecek.)

16. Grupta haftanın programı
Elmalıspor-Valide Tayfun
Orhanlıspor-İstanbul Sahil Spor
Pendik Kavakpınar-Acıbadem
Kartal Yuvası-Yamanspor
Maltepe Yıldız (Haftayı maç yapmadan geçecek.)

17. Grupta haftanın programı
Kartalgücü-Gümüşsuyu
Fikirtepe Dumlupınar-Sapanbağları
Çakmakspor-Üsküdar 1919 Spor
Ataşehir Doğuş-Aydınlıspor
1923 Esenkent (Haftayı maç yapmadan geçecek.)
 
SÜPER Amatör Ligi’nde bu haftaİstanbul Süper Amatör Futbol Ligi’nde ilk yarının ortalarına doğru yaklaşılırken, Kadıköy kulüplerinin yer aldığı gruplarda sonuçlar ve gelecek haftanın programı şöyle:

2. Grupta Haftanın Sonuçları
Ortaçeşme-Küçükçekmece:1-1
Bostancı-Küçükköy:2-3
Selimiye-Ömerli Köyü:1-2
Sultanbeyli-Vardar:2-1
Mahmutbey-Dolayoba:0-1
Bakırköy(Haftayı maç yapmadan geçecek.)

2. Grupta Gelecek Haftanın programı
Vardar-Bakırköy
Ömerli Köyü-Sultanbeyli
Küçükköy-Selimiye
Küçükçekmece-Bostancı
Dolayoba-Ortaçeşme
Mahmutbey(Haftayı maç yapmadan geçecek.)

7. Grupta Haftanın sonuçları
Kurtköyspor-Yıldırımbosna:3-3
Albayrak-Ç.İhsaniye:0-1
Rami-Sütlüce:2-0
Yel değirmeni-Soğuksuspor:2-2
Ortaköy-Yenibosna:3-1

7. Grupta Gelecek haftanın programı
Yıldırımbosna-Albayrak
Soğuksuspor-Ortaköy
Sütlüce-Yel değirmeni
Ç.İhsaniye-Rami
Yenibosna-Kurtköyspor




İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.