Haftalık Bağımsız Gazete 24 Ekim 2018

Minik kulaçlar yarıştı

2011-2012 yılı Milli Eğitim Bakanlığı Küçükler İstanbul Birinciliği yüzme yarışları 21–22–23 Mart 2012 tarihleri arasında Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirildi.

Minik kulaçlar yarıştı

2011-2012 yılı Milli Eğitim Bakanlığı Küçükler İstanbul Birinciliği yüzme yarışları 21–22–23 Mart 2012 tarihleri arasındaÜsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirildi. Yarışlara 101 okuldan 223 bayan, 227 erkek olmak üzere toplam 450 sporcu katıldı. 25 metrelik parkurda oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçen yarışlarda sonuçlar şöyle:

SONUÇLAR
50m sırt-Back                                     11                Yaş Kategorisi            Bayan
1 .LİZAN EKER                                                   2000   ÖZEL MARMARA KOLEJİ İO                 
50m sırt-Back                                     11                Yaş Kategorisi            Erkek
1. CAN YAŞAR KANOĞLU                               2000   REŞAT NURİ GÜNTEKİN İO                   
200m serbest-Free                             11                Yaş Kategorisi            Bayan
1. MELİSA SUDE GONCA                                 2000   FMV ERENKÖY IŞIK İO                           
200m serbest-Free                             11                Yaş Kategorisi            Erkek
1. BATUHAN ERENGÜÇ                                   2000   NECİP FAZIL KISAKÜREK İO               
4x100m karışık-M                                                11     Yaş Kategorisi                                        Bayan
1. BİRCE, LARA, GÖKÇE, MELİSA                           FMV ERENKÖY IŞIK İO                           
50m kurbağa-Breast                         11                Yaş Kategorisi            Bayan
1. GÜLŞEN BESTE SAMANCI                         2000   HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER İO
50m kurbağa-Breast                         11                Yaş Kategorisi            Erkek
1. FİKRETTİN BULUT                                       2000   AHMET HAMDİ TANPINAR İO             
100m kelebek-B.Fly                          11                Yaş Kategorisi            Bayan
1. BETÜL GÜNDOĞDU                                      2000   EMLAK KREDİ BANKASI İO                 
100m kelebek-B.Fly                          11                Yaş Kategorisi            Erkek
1. EMİRHAN KOCA                                           2000   PENDİK MERKEZ İO.                               
4x100m serbest-Free                         11                Yaş Kategorisi            Erkek
1. EGE, YAĞIZ, METE, EMİN                                      ÖZEL MARMARA KOLEJİ İO                 
50m kelebek-B.Fly                             11                Yaş Kategorisi            Bayan
1. GÜLŞEN BESTE SAMANCI                         2000   HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER İO 50m kelebek-B.Fly 11           Yaş Kategorisi Erkek
1. KAAN OĞUZCAN                                           2001   ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI 00:31:57                    
100m sırt-Back                                   11                Yaş Kategorisi            Bayan
1. LİZAN EKER                                                   2000   ÖZEL MARMARA KOLEJİ İO                 
100m sırt-Back                                   11                Yaş Kategorisi            Erkek
1. CAN YAŞAR KANOĞLU                               2000   REŞAT NURİ GÜNTEKİN İO                   
100m kurbağa-Breast                       11                Yaş Kategorisi            Bayan
1. GÜLŞEN BESTE SAMANCI                         2000   HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER İO
100m kurbağa-Breast                       11                Yaş Kategorisi            Erkek
1. FİKRETTİN BULUT                                       2000   AHMET HAMDİ TANPINAR İO             
100m serbest-Free                             11                Yaş Kategorisi            Bayan
1. BETÜL GÜNDOĞDU                                      2000   EMLAK KREDİ BANKASI İO                 
100m serbest-Free                             11                Yaş Kategorisi            Erkek
1. BATUHAN ERENGÜÇ                                   2000   NECİP FAZIL KISAKÜREK İO               
50m serbest-Free                                11                Yaş Kategorisi            Bayan
1. LİZAN EKER                                                   2000   ÖZEL MARMARA KOLEJİ İO                 
50m serbest-Free                                11                Yaş Kategorisi            Erkek
1. BATUHAN ERENGÜÇ                                   2000   NECİP FAZIL KISAKÜREK İO               
200m karışık-M                                  11                Yaş Kategorisi            Bayan
1. MELİSA SUDE GONCA                                 2000   FMV ERENKÖY IŞIK İO                           
200m karışık-M                                  11                Yaş Kategorisi            Erkek
1. FİKRETTİN BULUT                                       2000   AHMET HAMDİ TANPINAR İO             
4x100m serbest-Free                         11                Yaş Kategorisi            Bayan
1. GÖKÇE, BİRCE, NAZLI, MELİSA                          FMV ERENKÖY IŞIK İO                           
TAKIM PUANLARI
Bayan   
1 .FMV ERENKÖY IŞIK İO                                                                                                                 
2 .Ö.ENKA İO                                                                                                        
3. ÖZEL MARMARA KOLEJİ İO                                                                                                       
Erkek    
1 .ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI                                                                                             
2 .ÖZEL MARMARA KOLEJİ İO                                                                                                       

3             .Ö.ENKA İO                       


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.