Haftalık Bağımsız Gazete 14 Kasım 2018

Kadıköy'de kitap dolu günler başlıyor!

Kadıköylüleri, “kitap ve yazarıyla” buluşturacak olan Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri başlıyor.

Kadıköy'de kitap dolu günler başlıyor!

Kadıköylüleri, “kitap ve yazarıyla” buluşturacak olan Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri başlıyor. Bu yıl 7. si düzenlenecek olan Kadıköy Kitap Günleri, 13-14-15 Aralık’ta Caddebostan Kültür Merkezi’nde yapılacak. 

 
Gazeteci -Yazar Hıfzı Topuz’un Onur Konuğu olduğu 7. Kadıköy Kitap Günleri’nin açılışı 12 Aralık Perşembe günü saat 18.00’da gerçekleştirildi. Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’ün ev sahipliğindeki açılış kokteylinde gazeteci-yazar Hıfzı Topuz’a plaket sunuldu.
70 yayınevinin katıldığı Kitap Günleri’nde; aralarında Prof.Dr. İlber Ortaylı, Mustafa Mutlu, Sunay Akın, Ümit Zileli, Selçuk Erdem, Ahmet Ümit, Eren Erdem, Üstün Dökmen, Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan, Nazlıcan Özkan, Hande Kazanova, Yasemin Soysal, Can Bonomo, Yalçın Çakır, Arife Kalander, Mine Kırıkkanat, Erdal Sarızeybek, Doğan Cüceloğlu, Prof. Dr. Mehmet Bora Perinçek, Arda Odabaşı, Hakan Bıçakçı, Miyase İlknur, Mine Söğüt, Nurİçözü, Buket Uzuner, Orhan Bursalı, Fügeh Ünal Şen, Hakan Bayrakçı ve Timur Soykan gibi edebiyat, siyaset ve basın dünyasından önemli kişilerin katıldığı 15 söyleşi ve 35 imza etkinliği gerçekleşecek.
 
İLBER ORTAYLI, EREN ERDEM VE SELÇUK ERDEM  SÖYLEŞİ YAPIYOR
Kadıköy Kitap Günleri’nde Prof. Dr. İlber Ortaylı 14 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’te “Tarihi Tiyatro Eserleri” adlı bir söyleşi yapacak.
Penguen Dergisi kurucularından karikatürist Selçuk Erdem de 14 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da keyifli bir söyleşi yapacak.
Son zamanlarda en çok konuşulan ve okunan kitaplar listesinde bulunan “Devrim Ayetleri” kitabının yazarı Eren Erdem de 15 Aralık Pazar günü saat 14.00’de okurlarıyla söyleşi yapacak.
Müzik ve şiir dinletilerinin yanı sıra Rıfar Batur’un kitap okumanın erdemini, nedenini, şeklini keyifli bir dille anlatan tek kişilik stand-up gösterisinin de yer alacağı kitap günlerinde Türkiye Yazarlar Sendikası da bir söyleşi gerçekleştirilecek.
 
TUNCAY ÖZKAN’IN KİTABINI KIZI VE ARKADAŞLARI İMZALIYOR
Tutuklu gazeteci Tuncay Özkan’ın cezaevinde yazdığı kitabını ise kızı Nazlıcan Özkan ile cezaevi arkadaşları Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan ve gazeteci dostları  14 Aralık Cumartesi günü saat 15.00’de imzalayacaklar.Aynı gün  saat 13.00'te Coşkun Aral'ın seçkisiyle 21 foto muhabirinin Gezi direnişi fotoğraflarından oluşan Gazeteci Gözüyle Direniş kitabının söyleşi ve imza günü olacak.
Kadıköy Belediyesi gönüllülerinin desteğiyle gerçekleştirdiği Kadıköy Kitap Günleri’nde yayınevlerinin bağışlayacağı kitaplar ise köy ilkokullarının kütüphanelerine gönderilecek. Girişin ücretsiz olduğu Kitap Günleri 15 Aralık Pazar akşamına kadar devam edecek.
 
İşte Kadıköy Kitap Günleri’nin tam programı:
 
SÖYLEŞİ PROGRAMI
 
13 ARALIK CUMA
 
-13:00-14:30: “Çocuğunu Yıldızından Tanı” “Şişmanlığın Kodlarını Çöz”
Konuşmacılar: Hande KOZANOVA(astrolog) / Yasemin SOYSAL(yazar-sağlıklı yaşam koçu)
Hazırlayan: Kadıköy Belediyesi// 3. Kat A salonu
-15.00-16.30:“İlişkilerde İletişim Tuzakları ve Doğru İletişim Dili”
Konuşmacı: Yeşim Varol Şen(Yaşam koçu ve evlilik danışmanı)
Hazırlayan: Kadıköy Belediyesi //3. Kat B salonu
-17:00-18:30: “1908 Devrimi, İttihat Terakki ve Jön Türkler”
Konuşmacılar: Prof. Mehmet Bora Perinçek (Tarihçi, siyaset bilimci), İ. Arda Odabaşı (Siyaset Bilimleri Doktoru)
Hazırlayan: Kaynak Yayınları // 3. Kat A Salonu
-19:00-20:30: “Rıfat Batur Stand Up Gösterisi” (8-11 yaş grubu)
Konuşmacı: Rıfat Batur (Yazar,ressam)
Hazırlayan: O2 Yayınları // 3. Kat B Salonu
-19:00-20:00: “Türkiye Yazarlar Sendikası 40 Yaşında”
Konuşmacılar: Mustafa Kök (Genel Başkan)
Aba Müslüm Çelik (Genel Sekreter)
Ertan Mısırlı (Yön. Kurulu Üyesi)
Hazırlayan: Türkiye Yazarlar Sendikası // Sanat Kütüphanesi
 
14 ARALIK 2013 CUMARTESİ
 
-14:00-15:30: “Tarihi Tiyatro Eserleri
Konuşmacı: Prof. Dr. İlber Ortaylı (Türk Tarih Prof.)
Hazırlayan : Kadıköy Belediyesi / Büyük Salon
-16:00-17:00: “Selçuk Erdem ile Söyleşi ve İmza”
Konuşmacı: Selçuk Erdem(Penguen çizeri, Karikatürist)
Hazırlayan: Penguen Dergisi // 3. Kat A Salonu
 
15 ARALIK 2013 PAZAR
 
12:00-13:00: “Edebiyatta Varoluşçuluğun İzleri”
4 Yazar 4 Roman: Dostoyevski-Yeraltından Notlar, Kafka-Dönüşüm, Melville –Katip Bartleby, Camus-Yabancı
Konuşmacılar: Koşuyolu Mahalle Evi Yaratıcı Yazarlık Atölyesi
Moderatör: Nükhet Eren, Aysel Karaca, Erdal Kuzucan
Hazırlayan: Kadıköy Belediyesi // Sanat Kütüphanesi
-12:45-13:45: “Başarılı, Dikkat ve Öğrenme”
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Abalı
Hazırlayan: Adeda Yayıncılık// 3.Kat A Salonu
-13:00-14:00: “Charles Dickens’tan Günümüze Ejderhaya Dönüşen Mahkemeler” Kasvetli Ev adlı romandan Türkiye’nin mahkemelerine doğru
Konuşmacılar: Koşuyolu Mahalle Evi Yaratıcı Yazarlık Atölyesi
Moderatör: Nükhet Eren, Ayşegül Ayman, Av. Kamil Tekin Sürek
Hazırlayan: Kadıköy Belediyesi // Sanat Kütüphanesi
-14:00-15:30: “Devrim Ayetleri”
Konuşmacı: Eren Erdem (Yazar)
Hazırlayan: Kırmızı Kedi Yayınları// 3. Kat B Salonu
-15:30-16:30: “Kanser Öldürmek için Değil Yaşatmak İçindir”
Konuşmacı: Yücel Aydemir (sosyolog, yazar)
Hazırlayan: Yaşamın Gizemi Yayıncılık// Sanat Kütüphanesi
-16:00-17:30: “Politika ve Polisiye”
Timur Soykan (gazeteci, yazar)
Hazırlayan: Kadıköy Belediyesi //3. Kat A Salonu
-17:30-19:00: Panel: “Cemal Süreyya’nın Düşlemi ve Gençlik”
Yöneten: Aslı Durak
Konuşmacılar: Berkiz Berksoy, Çağdaş Cengiz, Seyyit Nezir, Tarık Günersel
Hazırlayan: Cemal Süreyya KSD//3. Kat B Salonu
-19:15-21:00: “Kardelen Şiir ve Müzik Dinletisi”
Konuşmacılar: Yard. Doç. Dr. Sevilay Çınar, Züleyha(Sanatçı), Yusuf Ziya Leblebic(Şair)
Hazırlayan: Kadıköy Belediyesi //3. Kat B Salonu
 
İMZA PROGRAMI
 
12 ARALIK 2013 PERŞEMBE / PERFORMANS 1. KATI
 
-11:00-15:00: Yalvaç URAL (Yapı Kredi Yayınları)
-11:00-19:00: Süheyla TAŞÇIER (Payan Yayınları), Yüksel YAZICI (Enki Yayınları), Turan KARATEPE (El Yayınları), Veli AYDIN (El Yayınları)
-12:00-14:00: Kuloğlu ÖMER (Bireysel Stand), Meral YAĞCIOĞLU (Bireysel Stand), Nuran ELVER (Bireysel Stand), Fatma BİBER (Bireysel Stand), Tekin GÖNENÇ (Bireysel Stand), Ömer Faruk HÜSMÜLLÜ (Bireysel Stand), Gülseren AKDAŞ(Bireysel Stand)
-13:00-17:00: Fatma BAŞVURAL (Ceres Yayınları), Ümit ÜNKER (Ceres Yayınları)
-14:00-16:00: Beytullah ÖZLİHAN (Bireysel Stand), Bedros DAĞLIYAN (Bireysel Stand), Ömer Hakan BABACAN (Bireysel Stand), Ayten ÇETİNER (Bireysel Stand), Cemile ÇELİK (Bireysel Stand), Mehmet DAĞITANLI (Bireysel Stand), Emel SEÇEN (Bireysel Stand)
-16:00-18:00: Ali KARAGÖZ (Bireysel Stand), Taki AKKUŞ (Bireysel Stand), Süleyman ALTUNBAŞ (Bireysel Stand), Mualla ORHUN (Bireysel Stand), Özcan ATAMERT (Bireysel Stand), Hatice DÖKMEN (Bireysel Stand)
 
13 ARALIK 2013 CUMA / GİRİŞ KAT
 
-14:30: Hande KAZANOVA (Kadıköy Belediyesi), Yasemin SOYSAL (Kadıköy Belediyesi)
-15:00: Ahmet TULGAR (Kadıköy Belediyesi), Sunay AKIN (Kadıköy Belediyesi)
-16:00: Üstün DÖKMEN (Kadıköy Belediyesi)
-16:30 Yeşim VAROL ŞEN (Kadıköy Belediyesi)
 
PERFORMANS 1 KATI
 
-10:00-13:00: Rezzan ERTON (Cemal Süreyya KSD), Ümit ÖZTÜRK (Cemal Süreyya KSD), Esin ÜÇÜNCÜOĞLU (Cemal Süreyya KSD)
-10:00-18:00: Hanri BENAZUS (Bizim Kitaplar), Sevgi TANRISEVER (Bizim Kitaplar)
-11:00-17:00: Birhan EROĞLU (Cıngı Yayıncılık), Gülten DUMAN (Cıngı Yayıncılık)
-11:00-19:00: Şengül YILDIRIM (Tunç Yayıncılık), Ahmet TIĞLI (Tunç Yayıncılık), Hatice OPAK BİLGİN (Tunç Yayıncılık), Radife ŞEN (Tunç Yayıncılık), Faruk CİVELEK (Tunç Yayıncılık), Yüksel YAZICI (Enki Yayınları), Süheyla TAŞÇIER (Payan Yayınları), Gürşen KAFKAS (Kırıntı Dergisi), Turan KARATEPE (El Yayınları), Veli AYDIN EL (El Yayınları)
-12:00-14:00: Kuloğlu ÖMER (Bireysel Stand), Meral YAĞCIOĞLU (Bireysel Stand), Nurcan ELVER (Bireysel Stand), Fatma BİBER (Bireysel Stand), Tekin GÖNENÇ (Bireysel Stand), Ömer Faruk HÜSMÜLLÜ (Bireysel Stand), Gülseren AKDAŞ (Bireysel Stand)
-13:00-17:00: Ozan POLAT (Ceres Yayınları Standı), Serdar ATMACA (Cemal Süreyya KSD), Melahat BABALIK (Cemal Süreyya KSD), Gülsüm CENGİZ (Cemal Süreyya KSD), Aslı DURAK (Cemal Süreyya KSD), Arife KALENDER (Cemal Süreyya KSD)
-14:00-16:00: Beytullah ÖZLİHAN (Bireysel Stand), Bedros DAĞLIYAN (Bireysel Stand), Ömer Hakan BABACAN (Bireysel Stand), Ayten ÇETİNER (Bireysel Stand), Celile ÇELİK (Bireysel Stand), Mehmet DAĞISTANLI (Bireysel Stand), Emel SEÇEN (Bireysel Stand), Yücel AYDEMİR (Yaşamın Gizemi Yayıncılık), Orhan TÜRLER (Sel yayıncılık), Seyyit NEZİR (Broy Yayıncılık)
-14:00-18:00: Sami BAŞKAYA (Broy Yayıncılık)
-16:00-18:00: Mukadder KAYHAN (Kafekültür Yayıncılık), Zeynep BATIMOR (Bireysel Stand), Özlem ÇETİNKAYA (Bireysel Stand), Ali KARAGÖZ (Bireysel Stand), Taki AKKUŞ (Bireysel Stand), Süleyman ALTUNBAŞ (Bireysel Stand), Mualla ORHUN (Bireysel Stand), Özcan ATAMERT (Bireysel Stand), Hatice Dökmen (Bireysel Stand)
-18:00-20:00: Suna BAYKAM (Kafekültür Yayıncılık), Hasan ÖZTOPRAK (Kafekültür Yayıncılık)
-18:30: Mehmet Bora Perinçek (Kaynak Yayınları), İ. Arda ODABAŞI (Kaynak Yayınları)
-19:00-21:00: Özlem TÜM (Kafekültür Yayıncılık), Münire ÖZGENCAN (Kafekültür Yayıncılık)
 
14 ARALIK 2013 CUMARTESİ /GİRİŞ KATI
 
-11:00: Osman ŞAHİN (Can Yayınları)
-13:00:Serkan OCAK , Eyüp SAKA (Kırmızı Kedi Yayınları)
-14:00-16:00: Mine SÖĞÜT (Yapı Kredi Yayınları)
İsmail SAYMAZ (İletişim Yayınları), Nur İÇÖZÜ (Altın Kitaplar), Buket UZUNER (Kadıköy Belediyesi)
-15:00-18:00: Mustafa Mutlu (Kırmızı Kedi Yayınları), Barış TERKOĞLU (Kadıköy Belediyesi), Barış PEHLİVAN (Kadıköy Belediyesi), Nazlıcan ÖZKAN (Kadıköy Belediyesi), Onur CAYMAZ (Kadıköy Belediyesi), Orhan BURSALI (Cumhuriyet Kitap), Aydın ARİF (Bu Yayınevi), Füruzan (Yapı Kredi Yayınları), Altay TOKAT (Nergiz Yayınları)
-15:30: İlber ORTAYLI (Kadıköy Belediyesi)
-17:00: Feyza HEPÇİLİNGİRLER (Kadıköy Belediyesi)
Selçuk ERDEM (Penguen )
-19:00: Ahmet ÜMİT (D&R)
 
PERFORMANS 1 KATI
 
-10:00-18:00: Dr. Ali GÜLTEKİN (Bizim Kitaplar), Pekcan TÜRKEŞ (Kadıköy Belediyesi), Semih BULGUR (Kadıköy Belediyesi)
-10:00-13:00: Nurcan ÇELİK (Cemal Süreyya KSD),Fatma TÜRK KUŞKAYA (Cemal Süreyya KSD), Sevim YAZAR(Cemal Süreyya KSD)
-11:00-13:00: Metin ATAMER (Yeni İnsanlar Yayıncılık)
-11:00-17:00: H. Hüseyin YALVAÇ (Cıngı Yayıncılık), Süleyman EKİNCİ (Cıngı Yayıncılık), Olcay KASIMOĞLU (Cıngı Yayıncılık), İbrahim TÜREMEN (Cıngı Yayıncılık), Sevilay YAVUZ (Cıngı Yayıncılık)
-11:00-19:00 Abdurrahman TÜMER (Kanes Yayınları), Taner KARATAŞ (Tunç Yayıncılık), Cengiz YILMAZ(Tunç Yayıncılık), Mürsel ADIGÜZEL(Tunç Yayıncılık), Hüsnü SÖNMEZER(Tunç Yayıncılık),Ayfer KOÇ(Tunç Yayıncılık), Yüksel YAZICI(Enki Yapı), Süheyla TAŞÇIER(Payan Yayınları), Ferhat ÖZEN(Kırıntı Dergisi), Turan KARATEPE(EL Yayınları), Veli AYDIN(El Yayınları), Erdem SEÇMEN(Bulut Yayıncılık)
-12:00: Nuran DİREK (Pan Yayıncılık)
-12:00-14:00: Kuloğlu ÖMER (Bireysel Stand), Meral YAĞCIOĞLU (Bireysel Stand), Nurcan ELVER (Bireysel Stand), Fatma BİBER (Bireysel Stand), Tekin GÖNENÇ(Bireysel Stand), Ömer Faruk HÜSMÜLLÜ(Bireysel Stand), Gülseren AKDAŞ(Bireysel Stand)
-13:00-17:00: Funda AKPAMUK (Cemal Süreyya KSD), Mustafa KIRAN (Cemal Süreyya KSD), Şen ÇAKIR (Cemal Süreyya KSD), Ali Rıza GELİRLİ(Cemal Süreyya KSD), Metin KAYA(Cemal Süreyya KSD)
-14:00: Haydar ERGÜLEN (Kırmızı Kedi Yayınları)
-14:00-16:00: Beytullah ÖZİLHAN (Bireysel Stand), Bedros DAĞLIYAN (Bireysel Stand), Ömer Hakan BABACAN (Bireysel Stand), Ayten ÇETİNER (Bireysel Stand), Celile ÇELİK (Bireysel Stand), Mehmet DAĞIŞTANLI (Bireysel Stand), Emel SEÇEN (Bireysel Stand), Sevcan TEKİN (Bireysel Stand), İdil GÜLER (Bireysel Stand), Arife KALENDER (Bireysel Stand), Sinan SÜLÜN (Sel Yayıncılık), Nevin BOZBORA (Broy Yayıncılık), Umur GÜRSOY (Yeni İnsan Yayıncılık), Aydın ILGAZ (Çınar Yayınları), Nilgün ILGAZ (Çınar Yayınları), Hulusi TUNCA (Esen Kitap), Aydan ERSAN (Kafekültür Yayıncılık)
-15:00-17:00: Ahmet Ş.DOĞAN (Karesus Yayınları), Ersin BAYRA (Karesus Yayınları), Gürdoğan Doğrul (Karesus Yayınları), Melis OLÇUM (Kafekültür Yayıncılık), Aycan TÜRK (Kafekültür Yayıncılık), Münire ÖZGENCAN(Kafekültür Yayıncılık)
-15:00-18:00: Sami BAŞKAYA (Broy Yayıncılık), Esra TÜREKUL (Esen Kitap)
-16:00: Kamil ŞERKARAN (Pan Yayıncılık)
-16:00-18:00: Emine ERBAŞ (Broy Yayıncılık), Halil GÖKHAN (Kafekültür Yayıncılık), Ali KARAGÖZ (Bireysel Yayıncılık), Taki AKKUŞ (Bireysel Yayıncılık, Süleyman ALTUNBAŞ (Bireysel Yayıncılık), Mualla ORHUN (Bireysel Yayıncılık), Özcan ATAMERT (Bireysel Yayıncılık), Hatice Dökmen (Bireysel Yayıncılık), Zeynep BATIMOR (Bireysel Yayıncılık), Özlem ÇETİNKAYA (Bireysel Yayıncılık)
 
15 ARALIK 2013 PAZAR /GİRİŞ KATI
 
-12:00-13:00: Fügen ÜNAL ŞEN (Kadıköy Belediyesi)
-13:00-15:00: Ümit ZİLELİ (Kadıköy Belediyesi)
-15:30-17:00: Eren ERDEM (Kırmızı Kedi Yayınları), Mine KIRIKKANAT (Kadıköy Belediyesi), Hakan BIÇAKÇI (Kadıköy Belediyesi), Erdal SARIZEYBEK (Kadıköy Belediyesi Sarızeybak Yayın ve Habercilik), Doğan CÜCELOĞLU (Kadıköy Belediyesi), Miyase İLKNUR (Kadıköy Belediyesi), Ömer Faruk YARMAN (Nergiz Yayınları)
-17:00-18:00: Öner YAĞCI (Cumhuriyet Kitap)
-17:30: Timur SOYKAN (Kadıköy Belediyesi)
 
PERFORMANS 1 KATI
 
-10:00-13:00: Aydan AY (Cemal Süreyya KSD), Emine ERBAŞ (Cemal Süreyya KSD), Fügen KIVILCIMER (Cemal Süreyya KSD), Volkan HACIOĞLU (Cemal Süreyya KSD)
-10:00-18:00: Nur ONUR (Bizim Kitap), Beril ÖTÜGEN (Bizim Kitap), Ayşegül KALEM ERTAL (Bizim Kitap)
-11:00-13:00: Devin BAHÇECİ (Yeni İnsanlar Yayınları)
-11:00-17:00 H.Hüseyin YALVAÇ (Cıngı Yayıncılık), Olcay KASIMOĞLU (Cıngı Yayıncılık), Burhan KARACAN (Cıngı Yayıncılık)
-11:00-19:00: Dilek AKSAKAL (Tunç Yayıncılık), Efkan ÖTGÜN (Tunç Yayıncılık), İbrahim COŞAR (Tunç Yayıncılık), Ali DİLKİ (Tunç Yayıncılık), Mustafa DİLKİ (Tunç Yayıncılık), Süheyla TAŞÇIER (Payan Yayınları), Yüksel YAZICI (Enki yayınları), Eray CANBERK (Kırıntı Dergisi), Turan KARATEPE (El Yayınları), Veli AYDIN (El Yayınları), Derman BAYLADI (Bulut Yayınları)
-12:00-14:00: Kuloğlu ÖMER (Bireysel Stand), Meral YAĞCIOĞLU (Bireysel Stand), Nurcan ELVER (Bireysel Stand), Fatma BİBER (Bireysel Stand), Tekin GÖNENÇ (Bireysel Stand), Ömer Faruk HÜSMÜLLÜ (Bireysel Stand), Gülseren AKDAŞ (Bireysel Stand)
-13:00-17:00: Ümit ÜNKER (Ceres Yayınları), Gülbahar KURTOĞLU (Ceres Yayınları), İsmail BİÇER (Cemal Süreyya KSD), Nalan ÇELİK (Cemal Süreyya KSD), Levent KARATAŞ (Cemal Süreyya KSD), Zuhal TEKKANAT (Cemal Süreyya KSD)
-13:30-15:00: Hakan BAYRAKÇI (Kerasus Yayınları), Arzu BIYIKLIOĞLU (Esen Kitap)
-13:45-16:00: Doç. Dr. Osman ABALI (Adeda Yayıncılık)
-14:00: Yalçın Çakır (Kırmızı Kedi Yayıncılık)
-14:00-15:00: Emine ERBAŞ (Broy Yayınları)
-14:00-16:00: Beytullah ÖZLİHAN (Bireysel Stand), Bedros DAĞLIYAN (Bireysel Stand), Ömer Hakan BABACAN (Bireysel Stand), Ayten ÇETİNER (Bireysel Stand), Celile ÇELİK (Bireysel Stand), Mehmet DAĞISTANLI (Bireysel Stand), Emel SEÇEN (Bireysel Stand), Sevcan TEKİN (Bireysel Stand), Esra PEKİN (Sel Yayıncılık), Behzat TAŞ (Okur Yazar Yayınları), Mustafa AKSOY (Yeni İnsan Yayınları), Behzat TAŞ (Okur Yazar Yayınevi), Yasemin ŞEFİK (Esan Kitap), Orhan ALPTEKİN (Kafekültür Yayıncılık), Şirin PARKAN (Kafekültür Yayıncılık)
-14:00-19:00: Servet SAYGINOĞLU (Bireysel Yayıncılık), Nergis ORHON SOYDANER (Pan Yayıncılık), Erkan SARYILDIZ (Kanes Yayınları)
-15:00-18:0: Sami BAŞKAYA (Broy Yayınları), Ayşen İNCİ (Kerasus Yayınları), Onur ERDİREN (Kerasus Yayınları), Suat ÇAKMAK (Grifin Yayınları), Güven Erkin ERKAL (Esen Kitap), Eda GEVEN (Kafekültür Yayıncılık), Gökçe TUNCER (Kafekültür Yayıncılık), Emrah SAYAR (Kanes Yayınları)
-16:00-18:0: Nurcan ONARAN (Kafekültür Yayıncılık),Pınar TUMANBAY (Kafekültür Yayıncılık), Can BONOMO (Esen Kitap), Göksel ERKILIÇ (Kanes Yayınları), Emine ERBAŞ (Broy Yayıncılık), Halil GÖKHAN (Kafekültür Yayıncılık), Ali KARAGÖZ (Bireysel Stand) Taki AKKUŞ (Bireysel Stand), Süleyman ALTUNBAŞ (Bireysel Stand), Mualla ORHUN (Bireysel Stand), Özcan ATAMERT (Bireysel Stand)
Hatice DÖKMEN (Bireysel Stand), Zeynep BATIMOR (Bireysel Stand)
Özlem ÇETİNKAYA (Bireysel Stand), İdil GÜLER (Bireysel Stand), Arife KALANDER (Bireysel Stand)
-16:30:Yücel AYDEMİR (Yaşamın Gizemi Yayıncılık)
-18:00-20:00: Candan SELMAN (Kafekültür Yayıncılık), Hasan ÖZTOPRAK (Kafekültür Yayıncılık)

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.