Haftalık Bağımsız Gazete 17 Haziran 2019

Amatör koro ve sunuculara ödül

8. Amatör Korolar ve Sunucular Yarışması ödülleri sahiplerini buldu

Amatör koro ve sunuculara ödül

8. Amatör  Korolar ve Sunucular Yarışması ödülleri sahiplerini buldu

BTH TV ve Kadıköy Belediyesi Müzik Gönüllüleri işbirliği ile düzenlenen 8.Türk Müziği Amatör Korolar ve Sunucular Yarışması Finali, 7 Haziran 2016 akşamı Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yarışmaya müracaat eden Türk Sanat Müziği koroları arasından finale kalan 14 Türk Sanat Müziği Korosu final gecesinde jürinin ve halkın huzurunda performanslarını sergiledi.
Şeref Gülsün, Gürhan Yaman, Seçil Süslü, Metin Gülsün, Kazım Gürkan, Hülya Atacan Yeşilaltay ve Nesibe Müsevitoğlu’nun jüri üyesi olduğu yarışmada program sunumunu Dr. Özer Öztekin yaptı.
Dereceye girenlere ödülleri; Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Yönetim Kurulu ve Meclis Üyesi Aydoğan Dülger, Canan Akçınar ve Nesibe Müsevitoğlu ile BTH TV Yönetim Kurulu Başkanı Mürşide Akgün tarafından verildi.

● Türk Sanat Müziği kategorisinde;
1.liği  Sevinç Çelebi yönetiminde Kadıköy Belediyesi Müzik Gönüllüleri Bağdat TSM Korosu,
2.liği Talat Er Yönetimine Uluslararası Lıons İstanbul Anadolu Yakası Federasyonu TSM Korosu,
3.lüğü Hikmet Ulutaş Yönetimindeki Çekmeköy Taşdelen TSM Korosu kazandı.

● Türk Halk Müziği Kategorisinde;
1.liği Turan Arpat Yönetiminde Kadıköy Belediyesi Acıbadem Gönüllüleri THM Korosu,
2.liği Mustafa Demirkaya Yönetimine Of Hayrat THM Korosu kazandı
● Amatör Sunucular Kategorisinde;
Kadın Sunucularda 1. Hülya Sümer,
Erkek Sunucularda 1. Bülent Altıntoprak oldu.
● Mansiyon ile ödüllendirilen Türk Sanat Müziği Koroları:
1. Ömer Faruk Genç Yönetiminde 10. Köy Derneği TSM Korosu,
2. Rıfat Güven Yönetiminde Bolu Belediyesi TSM Korosu,
3. Bahadır Sevik Yönetimine BOSCH TSM Korosu,
4. Doç.Dr. Özgül Turgay Yönetimine Burgazada TSM Korosu,
5. Nilay Döldöş Yönetimine Çorlu TSM Korosu,
6. Talat Er Yönetiminde Kadıköy Belediyesi Caddebostan Gönüllüleri TSM Korosu,
7. Fulya Soyata Yönetiminde Kadıköy Belediye, Müzik Gönüllüleri Fasl’ı Pırlanta TSM Korosu,
8. Şule Mandık Yönetimine Kadıköy Belediyesi Rasimpaşa Gönüllüleri TSM Korosu,
9. Bahadır Sevik Yönetimineki Mudanya Kültür Sanat Derneği TSM Korosu,
10. Serhat Sarpel Yönetiminde Of Hayrat TSM Korosu,
11. Pınar Yılmaz Yönetiminde Özel Pendik Bölge Hastanesi Kalp TSM Korosu,
Ayrıca 10 Dalda özel ödüller verildi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.